Sağlığınız İçin  Doğru Ürünler ve Doğru Uygulama

Bakırköy Bölgesinde 09:00-18:00 Saatleri Arasında Dezenfeksiyon Hizmeti Verilmektedir.

Özel Talepler İçin 18:00 Sonrası Hizmetimiz Mevcut

* Ev Dezenfeksiyonu
* Ofis Dezenfeksiyonu
* Bina Dezenfeksiyonu
* Fabrika Dezenfeksiyonu 
* Üretim Tesisi Dezenfeksiyonu
* Ana Okulu Dezenfeksiyonu
* Kreş Dezenfeksiyonu
* Okul Dezenfeksiyonu
* Klinik Dezenfeksiyonu
* Muayenehane Dezenfeksiyonu
* Otel Dezenfeksiyonu
* Restaurant Dezenfeksiyonu
* Kafe Dezenfeksiyonu
* Güzellik Merkezi Dezenfeksiyonu
* Kuaför Salonu Dezenfeksiyonu
* Eczane Dezenfeksiyonu
* Market Dezenfeksiyonu
* Dizi Seti Dezenfeksiyonu
* Film Seti Dezenfeksiyonu
* Araç Dezenfeksiyonu
* Servis Aracı Dezenfeksiyonu
* Otobüs Dezenfeksiyonu
* Yat, Tekne Dezenfeksiyonu
bioxi_dezenfektan.JPG
ulv=uygulama.JPG

Merak Edilenler

Yapılan Dezenfeksiyon Uygulaması Virüslere Karşı Etkilimi ?


Dezenfeksiyon uygulamamız bilinen tüm virüs ve bakterilere karşı etkin bir uygulamadır. Bakteriyel, virüs, mantar(fungus), spor, alg, legionella vb. bilinen zararlı patojenlerde yüksek düzey dezenfektan yapabilen ürün olarak onay almıştır.
Bebekli evler yada Evcil Hayvan beslenen evler için uygunmudur ?


Evet rahatlıkla uygulanmaktadır. Kullanmakta olduğumuz ürünler Sağlık Bakanlı ruhsatlı ve Tarım Gıda Hayvancılık Bakanlığı Onayına Sahiptir. ISO 9001:2008, ISO13485, OHSAS18001, CE, Helal ve GMP Hizmet Yeterlilik Belgelerine Sahiptir. Avrupa ve Amerika Lisanslarına Sahiptir. Alkol, Fenol, Aldehit, Benzen, Fosfat, Toluen, İyot, Amonyum gibi zararlı hiçbir kimyasal ve ağır metaller içermez. Doğaya, İnsanlara, Hayvanlara, Böceklere ve Bitkilere hangi bir zarar vermez.
Uygulama Ne Kadra Sürüyor ?


Bu işlem alanın boyutu ve durumuna göre değişmekle beraber 150-200 M2’ye kadar olan alanlarda en fazla 30 dakika sürüyor.
Koltuk, hali, perde vb diğer eşyalara zarar verir mi ?


ULV cihazıyla, soğuk sisleme yöntemi ile nano boyutta işlem yapıldığı için herhangi bir leke, iz yada kalıntı olmamaktadır.
Nano Gümüş İyon teknolojisi nedir ?


5-150 nanometre boyutlarında olan ürünler, nano teknolojik ürünler diye konumlandırılır. Nano Gümüş iyonlar 5-150 nanometre ebatında olan metalik gümüş taneciklerdir. Gümüş iyonlarının bu duruma gelebilmesi için çok özel bir nano teknolojik işlemler ile elde edilir.
Nerelere Uygulama Yapılmaktadır ?


Ev Dezenfeksiyonu, Ofis Dezenfeksiyonu, Bina Dezenfeksiyonu, Fabrika Dezenfeksiyonu, Üretim Tesisi Dezenfeksiyonu, Okul Dezenfeksiyonu, Ana Okulu Dezenfeksiyonu, Kreş Dezenfeksiyonu, Klinik Dezenfeksiyonu, Muayenehane Dezenfeksiyonu, Otel Dezenfeksiyonu, Restaurant Dezenfeksiyonu, Kafe Dezenfeksiyonu, Güzellik Merkezi Dezenfeksiyonu, Kuaför Salonu Dezenfeksiyonu, Eczane Dezenfeksiyonu, Kuaför Dezenfeksiyonu Market Dezenfeksiyonu, Dizi Seti Dezenfeksiyonu, Film Seti Dezenfeksiyonu, Araç Dezenfeksiyonu, Servis Aracı Dezenfeksiyonu, Otobüs Dezenfeksiyonu, Yat Dezenfeksiyonu, Tekne Dezenfeksiyonu vb tüm kalapalı alanlarda Dezenfeksiyon Uygulaması yapılmaktadır.